Aynalı Takı Dolabı

Son günlerde trend haline gelen aynalı takı dolabı, çekmecelerde ve kutularda saklamaya çalıştığınız takı ve aksesuarlarınız için oldukça pratik bir depolama çözümü sunuyor. Sıkça kullandığınız takıların, aksesuarların ortalıkta dolaşmasını istemiyorsanız, yatak odanıza ya da giyinme odanıza alacağınız bir takı dolabıyla şık ve düzenli bir görünüm yaratabilirsiniz.

Aynalı takı dolabı boy aynalı, duvar tipi ve masaüstü çeşitleriyle estetik ve fonksiyonel bir mobilya. Boy aynalı takı dolaplarını odanın herhangi bir köşesinde konumlandırabilir, duvara asılan modelleriyle de duvar dekorasyonunda farklılık yaratabilirsiniz. Yatak odanızda boy aynanız ya da makyaj masanız yoksa şifonyerin üzerine koyacağınız şık bir takı dolabı hem ayna hem de dolap görevi görecektir.

Dolabın içindeki askılıklara kolyelerinizi asabilir; çekmecelerine yüzüklerinizi, bileziklerinizi ve aksesuarlarınızı koyabilirsiniz. Aynalı takı dolabı sayesinde ihtiyacınız olan her şey elinizin altında olacak, birbirine karışmadan düzenli bir şekilde saklanacaktır.

Aynalı takı dolabı kurulumu çok kolaydır. Dolap modülü monte edilmiş halde geleceğinden size sadece ayakların montajını yapmak kalacaktır. Yıldız uçlu bir tornavidayla montaj şemasını takip ederek takı dolabınızın kurulumunu birkaç dakikada yapabilirsiniz.

Aynalı takı dolabı kahverengi, beyaz, kırmızı ve siyah renkleriyle yatak odanızın dekorasyonuna hareket, en sevdiğiniz takı ve aksesuarlarınıza ise yer kazandıracaktır.