Luxxe

Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı-Beyaz

Bu ürün Best Banyo tarafından satılmaktadır.
167,90 TL
KARGO BEDAVA
Yükseklik : 152 cm
Genişlik : 41 cm
Derinlik : 11 cm
Renk : Kapak Beyaz, Gövde Beyaz, Ayaklar Beyaz
Favorilerime Ekle
653
Tahmini Gönderim Süresi
5 - 7 İş Günü

Sıkça Birlikte Satın Alındılar

+
+
Bu ürünleri satın almak ister misiniz?

Ürün Özellikleri

• En yeni dekorasyon trendlerinden takı ve aksesuar dolabımızla mükemmel bir depolama çözümünün yanı sıra boy aynası ihtiyacınızı da karşılayarak odanıza hem düzen hem de şıklık katar.
• Luxxe ürünleri insan ergonomisi göz önüne alınarak maksimum yarar sağlayacak şekilde, en son teknoloji kullanılarak üretilir ve kalite kontrolü yapılarak tüketiciye sunulur.
• Takı ve Aksesuar dolaplarımızın gövdesi “E1” kalitesinde 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalardan üretilmektedir.
• Takı ve Aksesuar dolaplarımızın kapakları 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalardan üretilmektedir.
• Kullanılan kulplar, menteşelerde ve diğer ürünlerde olduğu gibi 1. Sınıf ürünlerden seçilmekte olup hepsi TSE’ ye uygundur. Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
• Ürünlerimiz çevreye ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermez, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
• Takı ve Aksesuar dolabı ürünlerimizin Aynalı dolap modülü monteli, jelatinlenmiş ve kolilenmiş olarak teslim edilecektir.
• Takı ve Aksesuar dolabı ürünlerimizin Ayakları demonte olarak üretilip jelatinlenerek, Aynalı dolap kolisinin içine konularak teslim edilecektir.
• Takı ve Aksesuar dolabı ürünlerimizin Aynalı dolap modülü monteli olduğu için kurulum gerektirmez.
• Sadece Takı ve Aksesuar dolabımızın Ayakları demonte olup kurulumu çok kolaydır. Yıldız uçlu tornavida yardımıyla montaj şeması ve montaj sıralaması takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur. Kullanılan montaj malzemelerinin 1. Sınıf olmasından dolayı sökülüp takılması sırasında hiçbir aksaklık yaşanmaz. Ürünümüzün yanında kurulum şeması mevcuttur.
• Ürün tedarik süresi 5-7 gün olup, ürün kargoya verildiğinde kargo bilgisi tarafınıza mail olarak gönderilecektir.
• Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir.
• Hasarlı ulaşan ürünlerde kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.
• Anlaşmalı olduğumuz; Ceva kargo firmasının bulunduğunuz ilde kargo acentası mevcut değilse mobil bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde ürün teslimatı yapılır.
• İl, ilçe merkezleri ve mobil bölge dışında kalan köy, kasaba ve mücavir alanlar gibi bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır. Bu tür bölgelerde ürünleri kargo şubesinden teslim alınız.
• Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
• Renk, desen model konusunda “Farklı” olmayı amaçlayan Luxxe, sizleri kalitesiyle tanışmaya davet ediyor.

Evim.net'in Notu:

Şık, odaya yakışan tasarımının yanı sıra kullanışlı yapısıyla her yatak odasına lazım olarak gözüken ayna kaplı bir aksesuar dolabı Luxxe ile farklı bir kavrama taşınıyor.

Tamamen beyaz renk üzerine tasarlanmış olan Luxxe Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı bir buçuk metreden çok az daha yüksek bir uzunluğa sahip olduğu ve çevrilebilir aynaya sahip olduğu için fazlasıyla rahat bir kullanım sunarken kapakla birlikte açılan iç kısmında da birçok özel bölme ve kısımlarıyla her türlü aksesuar ve makyaj malzemesine ev sahipliği yapabiliyor.

Luxxe tarafından en son teknoloji, en güvenilir malzemeler ile üretilen aynalı takı ve aksesuar dolabı TSE kalitesini üzerinde taşırken size de jelatinlenmiş şekilde teslim edilecek, ayrıca yol boyunca aldığı her hasar garanti kapsamında olduğu için hasarlı gelen dolap değiştirilebilecek.

Kurulumu fazlasıyla kolay olan Luxxe Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı hem hafif ağırlığıyla kolay taşınabilir, hem de istenmeyen zamanlarda ince yapısıyla birlikte rahatlıkla bir yere saklanabilir. Kurulumu kadar sökümünün de kolay olduğunu, istediğiniz zaman tekrar kurabileceğinizi de belirtelim.

Luxxe Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı için 2 yıllık garanti uygulanıyor. Eğer siz de evinizin en değerli bölgesi olan yatak odanızda daha fazla yer ve daha şık mobilyalar istiyorsanız bunların arasına Luxxe Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabını da katmalısınız.

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldılar