Çarşaf

Dış güzelliğe olduğu kadar iç güzelliğe de önem veriyorsanız, yatak odanız için çarşaf seçerken seçici davranıyor olmalısınız. Tertemiz, mis gibi kokan, birbirinden güzel çarşaflarda uyumak ve güne zinde başlamak sizin de hakkınız!

Yatak odası tekstilinin en önemli parçalarından olan çarşaf setleri pamuk, ranforce, penye ve pamuk seten gibi sağlıklı malzemelerden üretiliyor. Her zevke göre düz, geometrik, çiçekli ya da lisanslı temalarla lastikli veya lastiksiz olarak satışa sunuluyor. Tek kişilik, çift kişilik ya da battal boyda üretilen çarşaf takımı içinde bir adet çarşaf ve yastık kılıfı bulunuyor. Yastık kılıfı sayısı çarşafın tek ya da çift kişilik olmasına göre bir ya da iki adet olarak değişiyor.

Son yıllarda lastikli çarşaf modelleri pratikliği açısından daha çok tercih ediliyor. %100 pamuklu, terletmeyen lastikli çarşaf setleri beyaz, krem, ekru ya da yılın modasına uygun çarpıcı renkleri ve çizgileriyle yatak odanıza konforu ve şıklığı getiriyor.

Çarşaf fiyatları markaya ve çarşafın tek, çift kişilik ya da battal boy olmasına göre değişiyor. Yatak odası tekstilinde bir moda haline gelen çift kişilik ranforce çarşaflar 11,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Weekend Home, Walls, İssimo Home, Alla Turca ve Taç çarşaf/çarşaf setleri ile siz de yatak odanızda her gün yeni bir şıklık yaratabilirsiniz.

Çarşaf/Çarşaf Setleri

274 ürün bulundu