Duvar Panelleri

Duvar kağıtları istediğiniz dokuyu veremiyorsa, duvar dekorasyonunda daha doğal ve gerçekçi bir etki yaratmak için duvar panelleri kullanabilirsiniz. Gerçek taş, ahşap ve tuğla desenlerine sahip bu paneller çok geniş renk ve doku alternatifleriyle ev dekorasyonunda harikalar yaratıyor. 

Doğal tuğla örme binalarda yaşamıyorsanız bunu sonradan yaptırmak hem zor hem de masraflı olacaktır. Bunun yerine tuğla görünümlü duvar panelleri kullanarak evinizde yaşanmışlık hissi uyandıran, sıcacık bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Dar ve karanlık alanlarda açık tonları tercih eder ve güçlü bir aydınlatma sağlarsanız mekânı boğmamış olursunuz.

Daha çok mutfak, koridor, antre ve şömineli salonlarda kullanılan taş, ahşap ve tuğla duvar panelleri doğal malzemeyi aratmayacak kadar kaliteli ve estetiktir. Modern veya klasik tarzdaki evlerin dekorasyonunda her türlü malzemeyle uyum sergileyen hazır paneller sıvalı sıvasız tüm duvarlarda rahatlıkla uygulanabilir. Duvar panelleri uygulama açısından pratik, duvar boyası ve yalıtım maliyetlerini azalttığı için de ekonomiktir. Bu paneller duvarlarda ısı, ses ve nem yalıtımı sağlar. Kışın sıcak, yazın serin tutar.

Duvar panelleri fiyatları malzemeye ve kaplanacak alana göre değişmekle birlikte her bütçeye uygundur. Doğal taş, ahşap ve tuğla görünümlü hazır panellerle duvarlarınızda samimi ve sıcak bir görünüm yaratmak için Linwood Decor duvar panelleri modellerini inceleyebilirsiniz.

Duvar Panelleri

1 ürün bulundu

39,90 TL 75,00 TL
STOKTA SON 3 ÜRÜN