Pike/Pike Takımları

Pike ve pike takımları zengin renk, model alternatifleriyle yatak odası dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. Çift kişilik, tek kişilik yatak odaları, bebek-çocuk ve genç odaları için farklı çeşitleri, normalden büyük yatak ölçüleri için battal boy seçenekleri vardır.

Isınma sorununun yaşanmadığı evlerde yaz kış kullanılabilen pike takımları dekorasyonun en renkli parçalarıdır. Yatak odalarına canlılık katan pike modelleri dokuma kumaştan ya da tril gibi örme kumaştan üretilmektedir. %100 pamuklu pike çeşitleri nefes alabilen bir yapıya sahip olduklarından özellikle bebekler ve çocuklar için sağlıklı bir seçim olacaktır.

Yatak odanızın dekorasyonuna uygun renkte bir pike seçebileceğiniz gibi pike, çarşaf ve yastık kılıfından oluşan pike takımları ile maksimum uyumu yakalayabilirsiniz.

Pike takımları abiye ve gündelik kullanım için renkli, desenli modellerden oluşmaktadır. Son yıllarda yatak odası tekstilinde çok tercih edilen Ranforce pike takımları moda renkleri, birbirinden şık desenleri ile günlük kullanım için oldukça uygundur. Özel günler ya da çeyizlik modeller için seçeceğiniz pike takımları dantel işlemeli, kanaviçeli olabilir.

Pike fiyatları tek kişilik ya da çift kişilik olmalarına, kumaş ve model özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Alla Turca, Aryıldız, Dantela, Barine Home, Clasy ve Brielle pike takımları ile siz de yatak odanıza renk katabilir, şıklığı ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz.

Pike/Pike Takımları

704 ürün bulundu

19,90 TL 39,90 TL
HIZLI KARGO ÖZEL FİYATLI
19,90 TL 39,90 TL
HIZLI KARGO ÖZEL FİYATLI