Sehpalar

Sehpalar ev dekorasyonunu zenginleştiren şık ve fonksiyonel mobilyalardır. Ahşap, masif, kayın, metal, cam gibi malzemelerden üretilen sehpalar modelleri ve kullanım alanları itibarıyla yan sehpa, orta sehpa, zigon, köşe sehpa, fiskos masası, pratik sehpa olarak gruplandırılabilir.

Yan sehpa çeşitleri oturma gruplarının arasında, okuma köşesinde, ihtiyaç duyulan her yerde kullanılabilir. Orta sehpalar ise oturma grubunun tamamlayıcı mobilyasıdır; kare, dikdörtgen, oval ya da yuvarlak hatlara sahip olabilir. Sandıklı ya da raflı olanları pratik bir kullanım sağlar. İç içe geçen yan sehpalardan oluşan zigonlar salonda en çok işe yarayan mobilyalardır. Estetik ve fonksiyonel bu mobilyalar kalabalık misafir gruplarını ağırlarken hayatınızı kolaylaştırır. Dekoratif amaçlı kullanılan köşe sehpalar ve fiskos masaları ev dekorasyonuna zenginlik katan parçalardır. Pratik sehpaların çok geniş bir kullanım alanı vardır. Tekerlekli modelleri kolayca taşınabilir, koltuk sehpaları kolçağa geçirilerek kullanılabilir.

Sehpalar evinizin dekorasyonuna ve diğer mobilyalara uyum sağlamalıdır. Klasik ev dekorasyonlarında kıvrımlı hatlara sahip işlemeli modeller, vintage tarzı seviyorsanız ahşap boyalı eskitme sehpalar uygun olacaktır. Güçlü ve aydınlık bir etki için minimal tasarımları, sade ve keskin bir çizgi için ise rustik modelleri tercih edebilirsiniz.

Sehpalar ve fiyatları kullanılan malzemeye, tasarımına ve fonksiyonel özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Dressy, Woodenbend, Esser, Bestline, Defne, Akıllı Sehpalar, Mobetto, Albero Home ve Kenyap sehpalar estetik ve fonksiyonel tasarımlarıyla Evim.net’te sizleri bekliyor.