Servis Tabakları

Porselen, melamin, cam, kristal, bakır ya da gümüşten farklı boylarda ve şekillerde üretilen servis tabakları sofra takımları içinde en işe yarar parçalardan biridir. Kahvaltılarda, brunch’larda, öğle ve akşam yemeklerinde kullanılan bu tabaklar her çeşit ikram ve sunuma incelik katar.

Servis tabakları modelleri çok çeşitlidir. Düz, oval, çukur, kayık, dikdörtgen… Servis tabağı boyutları ise ne tür bir sunumda kullanacağınıza bağlı olarak değişir. Her türlü ikram için farklı formda ve büyüklükte bir servis tabağı bulabilmek mümkündür. Harika bir kahvaltı sofrası için bölmeli oval servis tabaklarını, uzun yayık tabakları, konik ağızlı cam tabakları ve oval ekmek tabaklarını kullanabilirsiniz. Aile arasında bir akşam yemeğinde rengârenk porselen servis tabakları masaya hareket kazandıracaktır. Özel misafirleriniz için beyaz servis tabakları her zaman klasik bir seçim olacaktır.

Cam, melamin, bambu ya da paslanmaz çelikten yapılan büyük kaseler lezzetli salataların sunumunda kolaylık yaratır. Zeytinyağlı yemekler için kayık tabaklar, sulu yemekler için kapaklı çukur servis tabakları kullanılabilir. Uzun, geniş, dikdörtgen servis tabakları ise balık servisi için çok uygundur.

Yemek sonrası yapacağınız tatlı ve meyve ikramları için de renkli, desenli servis tabaklarından yararlanabilirsiniz. Pasta tabakları, meyve kaseleri ve katlı servis tabakları bu tür sunumlara zenginlik katacaktır.

Cam, porselen, melamin, bakır servis tabakları fiyatları her bütçeye uygundur. Biev, Image Of Kitchen, Cemile, ihouse, Key, Modelüks, Noble Life, Paşabahçe ve Keramika servis tabakları en güzel modelleriyle Evim.net’te beğeninize sunulmaktadır.

Tabak

516 ürün bulundu

9,90 TL 15,90 TL
ÖZEL FİYATLI
24,90 TL 31,90 TL
HIZLI KARGO ÖZEL FİYATLI
13,90 TL 16,90 TL
ÖZEL FİYATLI