Evim.net, 120.000’i aşkın ürün çeşidi ile evinizin tüm ihtiyaçlarını güvenli bir platformda tek seferde satın almanızı sağlar.

 

Evim.net’te ev tekstili, mobilyalar, mutfak gereçleri, mumlar, halı, kilim, dekoratif süslerden elektronik ev eşyalarına kadar evlerinde keyifle kullanmaktan mutluluk duyacakları binlerce ürünü yer almaktadır.

 

Evim.net günlük mail bültenlerinde size özel sürpriz indirimleri takip edebilir, birbirinden farklı konsept öneriler ve popüler ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Evim.net hakkında her türlü soru ve görüşleriniz için bize Destek bölümümüzden ulaşabilirsiniz.


Şirket Bilgileri: 
OZN ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.
Merkez Mah. Hasat Sok. No: 52/1 Şişli - İstanbul
MASLAK VD.
V.NO 6500038500
Evim.net ödeme sayfasında istenilen bilgiler, güvenliği en üst seviyede tutmak amacıyla Evim.net altyapısında veya hizmet veren diğer şirketlerin sunucularında görüntülenmez ve saklanmaz.
Kredi kartı ödemesindeki tüm işlemler, banka ve bilgisayarınız arasında GlobalSign tarafından imzalanan SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. Bu yöntemle bilgileriniz korunurken, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Evim.net'da alışverişe başlayabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve şifrenizi yazarak tamamlanan oldukça basit bir formla hemen üye olabilirsiniz.

İstediğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra; adres ve ödeme aşamalarında istenecek bilgileri doldurarak alışverişinizi kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Alışveriş yaptığınız kampanya sona erdikten ortalama 7 iş günü sonra siparişleriniz kargoya verilmek üzere özel ve güvenli şekilde paketlenerek hazır hale getirilir. Kargoya teslim edildikten ortalama 2 iş günü sonra sizlere ulaşır. Sipariş takip bölümünden tüm aşamaları takip edebilir ve siparişinizin nerede olduğunu görebilirsiniz.

Satın almaktan vazgeçtiğiniz ürünleri, kolayca iade edebilirsiniz.
Sitemiz veya satın almak istediğiniz ürün hakkında merak ettiklerinizi destek talebi oluşturarak sorabilir ya da 0 (212) 709 10 10 no'lu destek hattımızı arayabilirsiniz.